پاورمتر فیبر نوری کمشاین KPN-25 PON

1,560,000 تومان

KomShine KPN-25 PON Optical Power Meter
  • نوع کالا : پاورمتر فیبر نوری
  • طول موج : 1310/1490/1550 نانومتر
  • محدوده اندازه گیری : 1310nm: +10 ~ -35 dBm / 1490nm: +10 ~ -50 dBm / 1550nm: +25 ~ -45 dBm
  • رابط اتصال : SC/PC
  • دقت : ±0.2dB / ±0.5dB (burst signal)
  • منبع تغذیه : 3 عدد باتری قلمی AA یا آداپتور AC/DC
  • زمان کار باتری : بیش از 36 ساعت
  • تعداد کاربر قابل تعریف : 10 کاربر
  • داده قابل ذخیره سازی : 100 نتیجه
  • خاموش شدن خودکار : پس از 10 دقیقه عدم فعالیت – انرژی باتری پایین
  • ابعاد : 40*90*190 میلیمتر
  • وزن : 450 گرم

توضیحات

پاورمتر نوری کمشاین مدل KPN-25 PON برای تست، عیب یابی، اندازه گیری و تعیین افت سیگنال در شبکه های متشکل از فیبر نوری کاربرد داشته و قادر به اندازه گیری و نمایش همزمان سیگنال های PON نیز می باشد. این پاورمتر را به عنوان یک تستر شبکه برای اندازه گیری و نمایش همزمان میزان توان در طول موج های ۱۳۱۰, ۱۴۹۰ و ۱۵۵۰ نانومتر می توان استفاده کرد و رابط اتصال آن برای متصل کردن به کابل فیبر نوری، SC/PC می باشد. این دستگاه که در در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است، می تواند تا ۱۰۰ نتیجه را درون خود ذخیره کند.

کاربرد دستگاه پاورمتر فیبر نوری کمشاین KPN-25 PON

دستگاه پاورمتر فیبر نوری KPN-25 PON یک ابزار اندازه‌گیری دقیق از قدرت نور در شبکه‌های PON (شبکه‌های نوری نقطه به نقطه) است. این دستگاه برای ارزیابی کیفیت اتصالات فیبر نوری و مانیتورینگ عملکرد شبکه‌های نوری کاربرد دارد. کاربردهای اصلی دستگاه پاورمتر فیبر نوری KPN-25 PON عبارتند از:

  1. اندازه‌گیری قدرت نور: این دستگاه قادر است قدرت نوری که از سیگنال‌های نوری در شبکه PON به دستگاه وارد می‌شود را اندازه‌گیری کند. این اطلاعات اساسی هستند تا بتوانید از عملکرد صحیح سیگنال‌ها اطمینان حاصل کنید.
  2. مانیتورینگ شبکه PON: دستگاه پاورمتر می‌تواند به عنوان یک ابزار مانیتورینگ در شبکه‌های PON استفاده شود. با اندازه‌گیری مداوم قدرت نور، می‌توانید تغییرات در عملکرد شبکه را مشاهده کرده و مشکلات را به سرعت تشخیص دهید.
  3. تست کیفیت سیگنال: با اندازه‌گیری دقیق قدرت نور، می‌توانید کیفیت سیگنال‌های نوری را ارزیابی کنید. در صورتی که قدرت نور به مراتب ضعیف‌تر از حد معمول یا بیش‌تر از حد معمول باشد، ممکن است به کاهش کیفیت ارتباطات منجر شود.
  4. عیب‌یابی و تشخیص مشکلات: این دستگاه به عنوان یک ابزار عیب‌یابی بسیار کارآمد در شبکه‌های PON عمل می‌کند. با اندازه‌گیری قدرت نور، می‌توانید محل و نوع مشکلات را تشخیص داده و به سرعت رفع آنها را آغاز کنید.
  5. تست اتصالات و سیگنال‌های نوری: از این دستگاه برای تست و ارزیابی اتصالات نوری در دستگاه‌ها و مخابرات PON استفاده می‌شود.

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پاورمتر فیبر نوری کمشاین KPN-25 PON”

هجده + پنج =