پاورمتر فیبر نوری اسکای کام T-PO3213

1,690,000 تومان

SKYCOM T-PO3213 PON Power Meter
  • وزن : 423 گرم
  • ولتاژ : 3.3 تا 5.5 ولت DC
  • رزولوشن : 0.01dB
  • نوع فیبر : SM 9/125um
  • اتصال دهنده : FC/SC/ST Interchangeable/2.5
  • به طور مداوم زمان کار : 90 ساعت
  • طول موج : 1490nm, 1550nm,1310nm
  • دمای عملیاتی : -10 تا 60 درجه سانتی گراد

توضیحات

پاورمتر فیبر نوری اسکای کام مدل T-PO3213 یک ابزار ضروری و ایده آل برای ساخت و ساز و نگهداری پروژه های PON می باشد. این پاورمتر فیبر نوری با وزن ۴۲۳ گرم تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت عالی می توانید خریداری کنید. این پاورمتر فیبر نوری اسکای کام دارای ولتاژ ۳٫۳ تا ۵٫۵ ولت DC بوده و از رزولوشن ۰٫۰۱dB و فیبر SM 9/125um برخوردار است. طول موج این پاورمتر فیبر نوری ۱۴۹۰nm, 1550nm و ۱۳۱۰nm می باشد. این محصول همانند تستر شبکه دردمای عملیاتی -۱۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. اتصال دهنده این پاورمتر FC/SC/ST Interchangeable/2.5 می باشد و می تواند به طو همزمان داده ها و سیگنال های ویدئویی و نمایش در BPON / EPON / GPON آزمایش کند، همچنین برای اتصال نرم افزار با رایانه شخصی، تنظیم آستانه، انتقال داده و کالیبراسیون طول ave استفاده کنید.

کاربرد دستگاه پاورمتر فیبر نوری اسکای کام T-PO3213

دستگاه پاورمتر فیبر نوری اسکای کام T-PO3213 یک ابزار اندازه‌گیری قدرت نور برای فیبرهای نوری است. این دستگاه در صنعت فیبر نوری برای اندازه‌گیری و ارزیابی قدرت نور در شبکه‌های فیبر نوری و تجهیزات مختلف فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربردهای دستگاه پاورمتر فیبر نوری اسکای کام T-PO3213 عبارتند از:

  1. اندازه‌گیری قدرت نور: کاربردهای اصلی این دستگاه اندازه‌گیری دقیق و قدرت نور ورودی یا خروجی از فیبرهای نوری است. این اندازه‌گیری‌ها معمولاً در واحد دسی‌بلم (dBm) صورت می‌گیرند و برای بررسی و ارزیابی عملکرد شبکه‌های فیبر نوری اساسی هستند.
  2. تست و عیب‌یابی شبکه‌های فیبر نوری: با استفاده از پاورمتر فیبر نوری می‌توانید مشکلاتی همچون قطعی، کاهش قدرت نور، اتصالات نادرست و تداخلات را در شبکه‌های فیبر نوری تشخیص دهید و عیب‌یابی کنید.
  3. تست کیفیت سیگنال: دستگاه می‌تواند کیفیت سیگنال‌های نوری را اندازه‌گیری کرده و افت یا اختلاف قدرت نور را شناسایی کند.
  4. اندازه‌گیری دقت نور در اتصالات: می‌توانید از دستگاه برای اندازه‌گیری دقت نور در اتصالات و کانکتورهای فیبر نوری (مانند LC، SC، ST و …) استفاده کنید.
  5. کالیبره کردن تجهیزات فیبر نوری: پاورمترهای فیبر نوری ممکن است برای کالیبره کردن تجهیزات مختلف فیبر نوری استفاده شوند. این کاربرد در تنظیم درست و کارآمد تجهیزات فیبر نوری مفید است.
  6. آزمایش‌های میدانی: این دستگاه معمولاً توسط تکنسین‌ها و مهندسان میدانی برای انجام آزمایش‌های مستقیم در محیط‌های نصب استفاده می‌شود.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پاورمتر فیبر نوری اسکای کام T-PO3213”

15 + هشت =