قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV

24,830,000 تومان

EXFO FLS-241-UNIV Visual Fault Locator

توضیحات

قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV : ساده ترین راه برای تست فیبر استفاده از قلم نوری می باشد با اتصال به کانکتور فیبر و درخشیدن لیزر قرمز رنگ عدم قطعی فیبر را نشان می دهد . برد این دستگاه ۵ کیلومتر میباشد و در فیبر های single mode و multi mode استفاده می شود. این قلم فیبر نوری دارای کانکتور SC می باشد.

کاربرد قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV

قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV (همچنین به عنوان فیبر پروپ فیوری فلوک نتورکز شناخته می‌شود) یک ابزار حیاتی در عیب‌یابی و تست فیبرهای نوری استفاده می‌شود. این ابزار به تستر فیبر نوری متصل شده و می‌تواند نور را از فیبر نوری به صورت مستقیم جذب کند تا از جهات مختلف عملکرد فیبر نوری را بررسی کند. کاربردهای قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV عبارتند از:

  1. تست فیبرهای نوری: قلم فیبر نوری امکان ارزیابی دقیق فیبرهای نوری را فراهم می‌کند. با جا به جایی قلم بر روی فیبرهای نوری مختلف، می‌توانید مطمئن شوید که نور به درستی از فیبر عبور می‌کند.
  2. شناسایی عیوب و تداخلات: با استفاده از قلم فیبر نوری، می‌توانید عیوبی مانند تداخلات نوری و انقطاعات در فیبرها را شناسایی کنید. این کار از اهمیت بالایی در عیب‌یابی و تعمیر فیبرهای نوری برخوردار است.
  3. تست فیبرهای مختلف: این قلم به صورت یونیورسال طراحی شده است. بنابراین می‌توانید از آن برای تست فیبرهای مختلفی از جمله فیبرهای تک و چند مد لینک، فیبرهای مالتی مد، و فیبرهای مخصوصی همچون MPO و MTP استفاده کنید.
  4. تست فیبرهای فیوری فیبر نوری: این قلم قابلیت ارتباط با تسترهای فیبر نوری فلوک نتورکز و دیگر دستگاه‌های تست فیبر نوری را دارد. این ارتباط به شما اجازه می‌دهد نتایج تست‌ها و تغییرات در فیبرهای نوری را به صورت سریع و دقیق مشاهده کنید.
  5. کاربردهای آزمایشی: قلم فیبر نوری ممکن است در آزمایش‌های مختلفی که نیاز به ارسال و دریافت نور در فیبرهای نوری دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

شما می توانید تجهیزات فیبر نوری را از کلینیک تخصصی فیبر نوری خریداری کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قلم فیبر نوری اکسفو FLS-241-UNIV”

یک × یک =