تصویر محصول کد
Fiber Optic Pigtail Multimode OM1 ST-UPC 1.5m PT-MMT1.5
Fiber Optic Pigtail Multimode OM3 ST-UPC 1.5m PT-MMT1.5-62.5
Fiber Optic Pigtail Singlemode ST-UPC 1.5m PT-SMT1.5
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

کارفرمایان کلینیــک تخصصـی فیبــر نوری

برخی سازمانها، موسسات و کارفرمایانی که کلینیک تخصصی فیبرنوری افتخار همکاری با آنها را داشته است

 

 

 

 

  • afranet
  • b-ayande
  • irancel
  • m-iran
  • map
  • mokhaberat
  • naft-esfehan
  • nori-taze
  • omurekhareje
  • s
  • sadevasima
  • shahrdari
  • shatel
  • taavon
  • uni-azad
  • uni

عضویت در خبرنامه