pt-smsa1_5
جدید
تخفیف
توضیحات:      پیگتیل های فیبر نوری در واقع کابل های فیبر نوری هستند که یک سر آن ها کانکتور خورده است و می توانند از طریق این سر مستقیما به دستگاه ها و تجهیزات دیگر متص ...دکمه جزئیات بیشتر
رایگان
نام محصول

Fiber Optic Pigtail Singlemode SC-APC 1.5m

کد محصول
کد محصول: PT-SMSA1.5_31
سازنده


  • توضیحات
  • نظر
  • ارسال یک نظر

توضیحات:
      پیگتیل های فیبر نوری در واقع کابل های فیبر نوری هستند که یک سر آن ها کانکتور خورده است و می توانند از طریق این سر مستقیما به دستگاه ها و تجهیزات دیگر متصل شوند و سر دیگر آن که کانکتور نخورده است معمولا فیوژن می شود. در سر این پیگتیل ها می تواند کانکتورهایی از انواع مختلف استفاده شده باشد. مثلا SC ، LC ، FC و یا ST و ... همچنین این پیگتیل ها در طول های مختلف بسته به نیاز کاربران تهیه می گردند.
      برای انتخاب پیگتیل مناسب دو مورد زیر را باید مد نظر قرار داد:
-    نوع و طول فیبر پیگتیل ( Multimode و یا Singlemode )
-    نوع کانکتور پیگتیل (کانکتورها می توانند APC و یا UPC باشند.)
ویژگی ها:
-    ساخت و پالیش ماشینی با بالاترین کیفیت اتصال و تضمین عملکرد پیگتیل.
-    کمترین Loss Return
-    آزمون و تستهای پس از تولید مبتنی بر آخرین استانداردها
-    طراحی بهینه ENDFACES کانکتور با کمترین جذب آلودگی و خطا
-    دارای کور فیبر نوری فوجیکورا با بالاترین استانداد روز دنیا

کانکتورهای APC:
در کانکنورهای APC علاوه بر بوجود آمدن حالت گنبدی شکل بر روی نوک فیبر، یک برش با انحنای 8 درجه نیز بر روی آن وجود دارد. علت مفید بودن این برش و کج بودن آن این است که نور بازگشتی به جای اینکه به طور مستقیم به داخل هسته فیبر برگردد با زاویه ایجاد شده به قسمت روکش فیبر (Cladding) هدایت می شود. تا ORL کمتری حاصل شود. در این حالت میزان افت به کمتر از -60db می رسد.

فهرست نظرات:
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.
امتیاز شما:

درج نظر شما در مورد این محصول

نام کاربری:

کارفرمایان کلینیــک تخصصـی فیبــر نوری

برخی سازمانها، موسسات و کارفرمایانی که کلینیک تخصصی فیبرنوری افتخار همکاری با آنها را داشته است

 

 

 

 

  • afranet
  • b-ayande
  • irancel
  • m-iran
  • map
  • mokhaberat
  • naft-esfehan
  • nori-taze
  • omurekhareje
  • s
  • sadevasima
  • shahrdari
  • shatel
  • taavon
  • uni-azad
  • uni

عضویت در خبرنامه